Bizimle hep yukarıya...

1989 yılında merdiven üretimine başlayan TOMAŞ Merdiven ve Korkuluk Sistemleri ilk günden bugüne kadar birçok yerli ve yabancı firmalara çelik ve dekoratif merdiven imal etmiştir. Merdivenlerin üretimi kadar kullanılan malzemenin de depreme dayanıklılığı açısından önemli olduğunun farkındalığıyla imalatlarını gerçekleştiren firma, sektörde aranılan isimlerden biri olmayı başarmıştır.

 Merdivenin görüntüsünün, estetik yapısının, sağlamlığının ve ağırlığının binaya yük getirmeyecek ölçüde ve en önemlisi çıkışının en rahat standartlarda olması gerektiğinin bilinciyle hizmet veren Tomaş Merdiven; evlerde ve iş yerlerinde kullanılan estetik merdivenleri imal ederek hem yurt içi hem de yurt dışına hizmetlerini sürdürmektedir. Tomaş Merdiven, günün değişen koşullarına ayak uyduran kaliteli ürünleri sayesinde daima sektördeki yerini korumuş, gün geçtikçe adından söz ettiren bir şirket olmayı başarmıştır.
 
Ne iş yaparsak yapalım, her zaman birlikte yukarılara çıkalım..
 

KEŞİF

Siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda alanında uzman arkadaşlarımız merdivenin kullanılacağı yere gelerek ücretsiz keşif yapar.

TASARIM

Keşif sonrası belirlenen unsurlar göz önüne alınarak sizler için en uygun merdiven tasarımı hazırlanıp siz değerli müşterilerin onayına sunulur.

ÜRETİM

Hazırlanan tasarım için gerekli değişiklikler yapılıp onay alındıktan sonra, belirlenen malzemeler doğrultusunda depreme dayanıklı merdiveninizin üretimine başlanır.

MONTAJ

Üretimi gerçekleştirilen merdiveninizin montajı, mekana en uygun biçimde keşif sırasında planlandığı gibi işinde uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilir.

Ürünlerimiz

Nasıl bir ressam, bir heykeltraş veya her hangi sanat erbabı eserini, en iyi bir şekilde zevk alarak yapıyorsa ve yaptığı sanatı icra ederken zevkin doruklarına ulaşabiliyorsa biz de yaptığımız işi aynı ruh ve düşünce ile yapmaya çalışıyoruz. Bu ruh ile merdivenleri siz halkımıza sunmaktan gururluyuz.

Teklif İsteyin

Ne iş yaparsak yapalım bütün Türk Ulusu olarak hep beraber yukarılara çıkalım. Bunu, içten gelen ve bütün dünya aleminde örnek gösterilecek bir ülke durumuna gelme arzusuyla dolu bir vatandaşımızın başlattığı bir slogan olarak değerlendirebilirsiniz.

  • Ad Soyad
  • E-Posta
  • Telefon
  • Mesaj
  • Güvenlik Kodu

Neler Yaptık?

TÜRKİYE GENELİNDE MERDİVENLER YAPAN UZMAN KURULUŞ

Ne iş yaparsak yapalım bütün Türk Ulusu olarak hep beraber yukarılara çıkalım. Bunu, içten gelen ve bütün dünya aleminde örnek gösterilecek bir ülke durumuna gelme arzusuyla dolu bir vatandaşımızın başlattığı bir slogan olarak değerlendirebilirsiniz.